Kariéra

Název pozice: Zpět na přehled zaměstnání

ŠKOLNÍ SESTRA (SCHOOL NURSE) - PARK LANE INTERNATIONAL SCHOOL

Popis pozice:

Park Lane International School nabízí pracovní příležitost v oblasti zdravotní péče.

Hledáme aktivní a komunikativní uchazeče s maturitní znalostí anglického jazyka (úroveň B1).

Náplň práce: ošetřování a řešení úrazů během výuky, zdravotnický dohled při sportovních kláních, doprovod žáků/ pedagogů a ostatních anglicky mluvících kolegů na vyšetření/ urgentní ošetření v nemocnici, administrace léků a podávání chronické medikace žákům, vedení zdravotnické dokumentace.

Požadujeme: vzdělání SŠ/VŠ s maturitou, obor sestra pro intenzivní péči/ všeobecná/ dětská sestra, základy PC (Excel, Word, emailová komunikace), organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědný přístup.

Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení, práci v mezinárodním prostředí, zodpovědnou, různorodou a motivující práci v mladém kolektivu.

Benefity: proplacené veškeré volné školní prázdniny (cca 13 týdnů ročně), firemní stravování (obědy).

Máte-li zájem o tuto pracovní pozici, a jste přesvědčení, že jste tím správným kandidátem pro tuto práci, zašlete nám prosím svůj aktuální strukturovaný životopis spolu s krátkým průvodním dopisem na e-mail: recruit@parklane-is.com

Kontakt:
Kristýna Gerychová
E-mail: kgerychova@parklane-is.com

Vyhledávání

Smazat filtr

Jak inzerovat

Vše, co potřebujete vědět pro zadání personální inzerce do časopisu moderního ošetřovatelství FLORENCE nebo na web www.florence.cz najdete v mediakitu personální inzerce.

Svou personální inzerci můžete posílat také e-mailem:

radkova.inzerce@ambitmedia.cz