Předplatné

Předplaťte si časopis Florence

a zatočte s nežádoucími pachy s balíčkem

Likvidátoru pachu ALP

 

Kód nabídky: FLO17LP (uveďte do pole "Slevový kód")   
 
 
 

Zatočte s nežádoucími zápachy, které nás provázející každý den! Ať už se jedná o odér spojený
s chovem domácích mazlíčků, zakouřené tkaniny, nesnesitelný pach septiku nebo nejrůznější kuchyňské „vůně" související s vařením specifických surovin nebo připálenými pokrmy...vše může být minulostí. Stačí si do domácnosti pořídit jednoho pomocníka - Likvidátor pachu ALP.

 

Likvidátor pachu ALP je unikátní přípravek na přírodní bázi sloužící k efektivní neutralizaci nejrůznějších pachů. Obsahuje vodu a esenciální oleje. Je testován a schválen Státním zdravotním ústavem Praha.  Na rozdíl od běžných produktů podobného zaměření pach nepřekrývá jinou vůní, ale rozkládá vlastní pachové složky. Neobsahuje žádné škodlivé chemické látky a je zcela bezpečný pro lidi i pro zvířata. Je také ekologicky šetrný. Lze jej nanášet na všechny běžné materiály, nepoškodí ani ty nejcitlivější, jako je například kůže. Předplaťe si časopis Florence a získejte balíček likvidátorů pachů ALP jako dárek.

 

*Nabídka platí pro standardní roční předplatné pro ČR do 5. 3. 2017 nebo do vyčerpání zásob pouze pro nové předplatitele. Změna dárků vyhrazena. Dárky jsou rozesílány do 5 týdnů od obdržení prvního čísla časopisu.

 

  1.  
  2. Roční předplatné Florence obsahuje:
  3.  
  • 12 čísel časopisu (z toho letní a zimní dvojčíslo)
  • přístup do elektronického archivu časopisu

 

V případě zájmu o předplatné časopisu Florence na Slovensko pište na predplatne@ambitmedia.cz. Cena ročního předplatného činí 33 €.

 

Dárkový certifikát k předplatnému si můžete stáhnout ZDE.