COVID-19
 
Zpět na přehled aktualit

Aktuality

FN Ostrava otevře dveře svých ambulancí, tělocvičny i bazénu veřejnosti

Datum: 5. 9. 2020
FN Ostrava otevře dveře svých ambulancí, tělocvičny i bazénu veřejnosti

Tým fyzioterapeutů Kliniky léčebné rehabilitace Fakultní nemocnice Ostrava otevře na Světový den fyzioterapie v úterý  8. 9. 2020 dveře svých ambulancí, tělocvičny a bazénu v přízemí budovy Polikliniky v Porubě.

 Zváni jsou všichni, kteří se chtějí dozvědět více o svém těle i ti, kteří si chtějí vyzkoušet terapeutická cvičení v tělocvičně nebo ve vodě. Fyzioterapeuti budou zájemcům k dispozici v době od 14:30 do 17:00 hodin.
 
„Rozhodli jsme se, že v rámci Světového dne fyzioterapie přiblížíme široké veřejnosti, jak rozmanitý je náš obor. Ukážeme například pár jednoduchých cviků, kterými si můžeme sami pomoci od bolesti. A to jak v tělocvičně, tak i v bazénu. Moji kolegové jsou připraveni i individuálně poradit těm, kteří řeší například bolest v pohybovém aparátu,“ přiblížil netradiční setkání zdravotníků s pacienty jeho iniciátor Mgr. Zdeněk Guřan, vedoucí fyzioterapeut Kliniky léčebné rehabilitace FN Ostrava. 
 
Návštěvníci si budou moci vyzkoušet rehabilitační pomůcky a připraveny budou i edukační brožury. Tým fyzioterapeutů doporučuje, aby si zájemci o cvičení přinesli vhodné oblečení a ti, kteří si budou chtít zacvičit v bazénu, samozřejmě plavky.
 
 
  • tisk
  • předplatit si