COVID-19
Florence podporuje  
Zpět na přehled aktualit

Aktuality

Na 8. reprezentačním plese sester byla zvolena i Sestra Sympatie 2016

Datum: 27. 2. 2017
Na 8. reprezentačním plese sester byla zvolena i Sestra Sympatie 2016

Nejsympatičtější zdravotní sestřičkou roku 2016 se stala Sabina Beránková z rehabilitačního oddělení Ústřední vojenské nemocnice - Vojenské fakultní nemocnice v Praze.

Druhé místo obsadila Renáta Jirásková, porodní asitentka z EUC Premium a na třetí příčce se umístila Marta Doleželová z výzkumné ambulance Revmatologického ústavu v Praze.

Vítězky soutěže Sestra Sympatie 2016

 

Z dvanácti finalistek soutěže Sestra Sympatie, kterou v rámci 8. reprezentačního plesu zdravotních sester již posedmé organizovala agentura We Make Media, je vybrala rovněž dvanáctičlenná porota. Zasedly v ní přední osobnosti veřejného života včetně profesora Pavla Pafka, docenta Jana Měšťáka i olympijského vítěze v judu Lukáše Krpálka. 

Již 8. ples pod heslem "Sestry na sál" proběhl pod záštitou Ministerstva zdravotnictví ČR a Magistrátu hl. města Prahy a je vyjádřením díků zdravotním sestrám a ostatním nelékařským pracovníkům za jejich péči o pacienty. Význačnou společenskou událost zahájil ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík a v krátkém projevu ocenil práci sestřiček. Večerm v nádherně vyzdobeném paláci Žofín návštěvníky provedl populární moderátor Vojtěch Bernatský.

Co musí mít ideální sestra? Podle pravidel soutěže je to zásada pěti "S": musí být srdečná, sympatická, společenský, stylová a sportovní. Dvanáct krásných a především milých a profesionálně schopných dívek a žen nejrůznějšího běku poslal do finále dosud rekordní počet SMS - 10 463.

Ke třem vítězskám mohli ještě návštěvníci plesu vybrat Sestru Sympatie přímo na plese v Žofíně. Toto ocenění získala Kateřina Meindlová, studentka oboru porodní asistentka, kterou můžete potkat na praxi v Nemocnici Na Bulovce.

Všechny oceněné sestry si odnesly luxusní ceny od partnerů soutěže v čele s autosalonem Přerost a Švorc Auto a nejrozsáhlejší sítí lékáren ve střední Evropě Dr. Max.

tz

 

Ilustrační foto, zdroj: We Make Media

 
  • tisk
  • předplatit si