Zpět na přehled aktualit

Aktuality

Zbavte se přebytečných centimetrů a vyplavte toxiny

Datum: 21. 1. 2015
Zbavte se přebytečných centimetrů a vyplavte toxiny

Stres, nezdravá strava, hektický život, to vše se podepisuje na našem zdraví a postavě. Je dobré se občas zastavit, udělat něco dobrého pro naše tělo a mysl, abychom se cítily a vypadaly lépe. Vhodným doplňkem k celkovému osvěžení těla je detoxikační zábal Body Wraps, který vyplaví z těla nejen toxiny, ale zbaví vás i přebytečných centimetrů.  

Díky této metodě se stane hubnutí daleko snazší a příjemnější. Buďte jako Hollywoodské hvězdy a užijte si hubnutí a celkové detoxikační osvěžení těla snadno a rychle. Body Wraps jsou velmi populární v Americe používají ho snad všechny Hollywoodské hvězdy. V USA je naleznete pouze ve vyhlášených SPA centrech, lázních a salónech krásy.

Okamžitý úbytek centimetrů

Zábaly obsahují čistě přírodní produkty obohacené o minerály, které blahodárně působí na celou detoxikaci těla a jako jediné tak přináší okamžitý úbytek centimetrů ihned po jediném zábalu a to bez navracejícího se jojo efektu. Samozřejmě nic není kouzelné a je důležité dodržovat základy zdravé výživy a nezapomínat pravidelně cvičit. „Hollywood Body Wraps spočívají ve správném zabalení vašeho těla do  8-10ti obinadel, které jsou předem namočeny ve speciální lázni obohacené o minerály. Díky těmto minerálům dochází k detoxikaci organismu a tím smrštění předtím nafouklých toxických tukových zásob. Tímto procesem dochází k okamžitému úbytku centimetrů,“ říká Zuzana Ščučinská z hbodywraps.cz.

K metodě Hollywood Body Wraps se může využít i pohybu, kde se díky celému zrychlení metabolismu účinky zábalu ještě zvyšují. Na základě správného a bezpečného zabandážování  dojde k nastartování  lymfatického systému a tím k odvodu nadbytečné vody v těle a tím i vyhlazení celulitidy.

Tato metoda je využívána déle než 20 let. Nejprve se používala pouze v lázních jako zábal určený pro detoxikaci těla a zkrášlení pleti. Zjistilo se ale, že ihned po jedné kůře dochází k výraznému úbytku centimetrů a tak se tato metoda začala používat hlavně v USA pro vylepšení a zdokonalení postavy. Tento Wrap není jediný, která Americká spol. Hollywood Body Wraps nabízí a na příští rok 2015 se je v plánu do ČR donést i jedinečné wrapy pro sportovce, na celulitidu, hubnutí a detoxikaci. Suma těchto Wraps se pohybuje za velmi příznivou cenu a to od 999,- kč do 2.000,- Kč.

Wraps si můžete v tuto chvíli udělat v Praze, Karviné, Ostravě a Liberci. Společnost HBW hledá i dále v jiných městech partnery, kteří by chtěli tyto zábaly dělat také.  

tz

 
  • tisk
  • předplatit si