Kariéra

 
 • FYZIOTERAPEUT/KA – ZDRAVOTNICKÉ ZAŘÍZENÍ NA PRAZE 4


  Zdravotnické zařízení na Praze 4 nabízí uvolněné pracovní místo fyzioterapeutky/fyzioterapeuta, odbornost 902.  Nabízíme: flexibilní pracovní dobu, možnost nástupu i na zkrácený pracovní úvazek, vhodné i pro matky s malými dětmi.  Nástup možný od 1. 9. 2017.  Kontakt: e-mail: jaroslava.ondrakova@cabrnoch.cz


  Více informací
   
 • VŠEOBECNÉ SESTRY a ZDRAVOTNIČTÍ ASISTENTI – REHABILITAČNÍ KLINIKA MALVAZINKY


  Chcete se stát součástí našeho týmu, který se vzájemně podporuje a táhne za jeden provaz?  Oceníte rodinnou atmosféru, vstřícný přístup a prostor pro seberealizaci?  Pak pošlete životopis na e-mail: personalni.rkm@mediterra.cz  Rehabilitační klinika Malvazinky přijímá všeobecné sestry a zdravotnické asistenty na lůžková oddělení.  Nabízíme: náborový příspěvek až do 40.000 Kč pro vybrané pozice, mlžnost ubytování, smlouvu na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, lokalitu v centru Prahy.  Pro více informací volejte 251 116 656.   


  Více informací
   
 • VRCHNÍ SESTRA UROLOGICKÉHO ODDĚLENÍ – OBLASTNÍ NEMOCNICE PŘÍBRAM, A.S.,


  Oblastní nemocnice Příbram, a.s., se sídlem Příbram I, Gen. R. Tesaříka 80  vyhlašuje výběrové řízení na obsazení vedoucí pozice vrchní sestra urologického oddělení.  Požadavky: platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odb. dohledu v oboru všeobecná sestra, nejméně 5 let praxe ve zdravotnictví, organizační, komunikační a řídící  schopnosti, zdravotní způsobilost a bezúhonnost, VŠ vzdělání a praxe v oboru výhodou.  Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, motivující mzdové podmínky, zaměstnanecké benefity.  Uzávěrka přihlášek: 9. 6. 2017.  Více informací na www.nemocnicepribram.cz v sekci Kariéra.   


  Více informací
   
 • RADIOLOGICKÝ ASISTENT – ONK, A. S., NEMOCNICE KUTNÁ HORA


  ONK, a. s., nemocnice Kutná Hora  přijme radiologického asistenta.  Požadujeme: odbornou způsobilost v oboru, osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu v oboru radiologický asistent.  Nabízíme: motivační platové ohodnocení, věrnostní odměny, zaměstnanecké benefity, služební byt k dispozici, nástup dle dohody.  Kontakt: e-mail: jitka.novotna@nemkh.cz, tel.: 327 503 497, www.nemocnicekutnahora.cz   


  Více informací
   
 • VŠEOBECNÁ SESTRA – ÚSTAV HEMATOLOGIE A KREVNÍ TRANSFUSE


  Ústav hematologie a krevní transfuse v Praze 2, U Nemocnice 1  přijme všeobecnou sestru do nepřetržitého provozu na lůžkové oddělení klinického úseku.  Požadujeme: SZŠ s praxí, VZŠ nebo VŠ, PPS v oboru onkologie výhodou, osvědčení dle zákona č. 96/04 Sb., trestní bezúhonnost, ochotu učit se.  Nabízíme: zajímavou práci, zázemí špičkového pracoviště, možnost dalšího vzdělávání a další zaměstnanecké výhody.  Kontakt: vrchní sestra Mgr. L. Vylitová, DiS., U Nemocnice 1, Praha 2, 128 20, e-mail: lucie.vylitova@uhkt.cz, tel.: 211 977 419.


  Více informací
   
 • VŠEOBECNÁ – KANYLAČNÍ SESTRA – ÚSTAV HEMATOLOGIE A KREVNÍ TRANSFUSE V PRAZE 2


  Ústav hematologie a krevní transfuse  přijme všeobecnou sestru do jednosměnného provozu na pozici kanylační sestry na lůžkové oddělení Klinického úseku.  Očekáváme: SZŠ s praxí, VZŠ nebo VŠ, SV v oboru onkologie vítáno, osvědčení dle zákona č. 96/04 Sb., pracovní úvazek 1,0, ochotu učit se, vstřícnost, zodpovědnost, pečlivost.  Nabízíme: kvalitní zaškolení, vysoce odbornou a zajímavou práci, zázemí špičkového pracoviště s mezinárodním certifikátem kvality péče, moderní pracovní prostředí, příjemný kolektiv, odpovídající platové hodnocení, možnost dalšího vzdělávání a další zaměstnanecké benefity.  Nástup možný ihned.  V případě zájmu kontaktujte Mgr. Lucii Vylitovou: lucie.vylitova@uhkt.cz, tel.: 211 977 419.   


  Více informací
   
 • EDUKAČNÍ SESTRA - FAKULTNÍ NEMOCNICE V MOTOLE


  Fakultní nemocnice v Motole, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5  hledá edukační sestru pro Dětské diabetologické centrum Pediatrické kliniky FN Motol.  Nabízíme: atraktivní práci v týmu motivovaných spolupracovníků v největším dětském diabetologickém centru v ČR, jejíž hlavní náplní  je přímá práce s dětmi a jejich rodinami. Umožňujeme rychlý profesní růst, účast na konferencích a stážích, spolupráci na klinických studiích a vlastních výzkumných projektech.  Požadujeme: min. SŠ vzdělání obor zdravotní či dětská sestra s registrací, motivaci pro práci edukační sestry, schopnost učit se novým věcem, znalost AJ nebo NJ vítána. Plný úvazek, jednosměnný provoz, nástup ihned.  Nabídky s krátkým motivačním dopisem a CV zasílejte do 30. 5. 2017 na e-mail: jitka.kaplicka@fnmotol.cz.  Info tel.: 224 432 005.   


  Více informací
   
 • VRCHNÍ SESTRA UROLOGICKÉ KLINIKY VFN V PRAZE A 1. LF UK


  Náměstkyně pro nelékařská zdravotnická povolání VFN v Praze  vypisuje výběrové řízení na pozici vrchní sestra Urologické kliniky VFN v Praze a 1. LF UK.  Požadavky: VŠ vzdělání (ukončené Bc., Mgr.) nebo VOŠ, spec. v oboru intenzivní nebo chirur. péče., způsobilost k výkonu příslušného zdravotnického povolání na území ČR v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb. o nelékařských zdravotnických povoláních, praxe minimálně dva roky ve vedoucí pozici, minimálně sedm let praxe v chirurgických oborech, trestní a morální bezúhonnost.  Další požadavky: komunikační, řídící a organizační schopnosti, znalost práce na PC, schopnost edukační, přednáškové a publikační činnosti, flexibilitu a ochotu rozvíjet své schopnosti, nadšení pro svou práci, svědomitost, pečlivost a schopnost týmové spolupráce.  Úspěšnému kandidátovi/kandidátce nabízíme: práce v jedné z nevětších nemocnic v ČR, pracoviště v centru Prahy, možnost dalšího vzdělání, motivační plat, pět týdnů dovolené a jeden týden volna navíc, benefitní program Careteria.  Přihláška k výběrovému řízení musí obsahovat: životopis s přehledem dosavadní profesní praxe, doklady o dosaženém vzdělání, osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, výpis z rejstříku trestů (nesmí být starší než 3 měsíce), návrh koncepce řízení kliniky v uvedené funkci v písemné formě, souhlas s využitím poskytnutých osobních údajů pro účely výběrového řízení.  Písemné přihlášky zasílejte do 25. 5. 2017 na adresu: Všeobecná fakultní nemocnice v Praze, Ing. Eva Hejlová, personální náměstkyně, U Nemocnice 499/2,128 08 Praha 2.                


  Více informací
   
 • STANIČNÍ SESTRA – KLINIKA TRANSPLANTAČNÍ CHIRURGIE – IKEM


  Klinika transplantační chirurgie IKEM přijme staniční sestru.  Nástup možný IHNED nebo dle dohody.  Kvalifikační předpoklady: VOŠ, VŠ v oboru zdravotní sestra, PSS - ARIP podmínkou, osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu dle zákona č. 96/2004 Sb., odborná praxe min. 5 let, organizační a komunikační schopnosti, příjemné a vstřícné vystupování, samostatnost, spolehlivost, práce na PC a administrativní zručnost, morální a občasnou bezúhonnost, flexibilitu, zkušenost s vedením týmu zaměstnanců výhodou.  Nabízíme: práci v nejmodernějším super specializovaném zdravotnickém zařízení ČR, zázemí stabilní státní organizace, motivující platové ohodnocení dle dosažené praxe včetně zvláštních příplatků, 5 týdnů dovolené, mimořádné placené zdravotní volno - sick days (tři dny za rok), výhodné stravování v závodní jídelně IKEM, částečně hrazené ubytování v blízkosti pracoviště - Ubytovna IKEM, Ubytovna Emmy, možnost využití specializované zdravotnické péče IKEM, příspěvek na penzijní připojištění, podpora dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, výrazná sleva v lékárně IKEM a prodejně zdravotnických potřeb, možnost rekreace ve vlastních zařízeních IKEM.  V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na:  helena.cerna@ikem.cz


  Více informací
   
 • ENDOSKOPICKÁ SESTRA – KLINIKA HEPATOGASTROENTEROLOGIE – IKEM


  Oddělení endoskopických metod Kliniky hepatogastroenterologie přijme endoskopickou sestru.  Co bude Vaše práce?  Jedná se o zajímavou, samostatnou práci na špičkovém, vysoce specializovaném pracovišti. Vaší náplní práce bude starost o pacienty s před, během i po gastroenterologických vyšetřeních.  Pozice je vhodná i pro absolventy.  Nástup možný IHNED nebo dle dohody.  Kvalifikační předpoklady: SZŠ, VOŠ, VŠ v oboru všeobecná sestra, registrace, časová flexibilita a ochota sloužit ve směnném provozu, uživatelská znalost práce na PC, vysoce zodpovědný přístup, schopnost samostatného rozhodování, asertivita, spolehlivost, odolnost proti stresu.  Nabízíme: práci v nejmodernějším superspecializovaném zdravotnickém zařízení ČR, zázemí stabilní státní organizace, motivující platové ohodnocení dle dosažené praxe včetně zvláštních příplatků, 5 týdnů dovolené, mimořádné placené zdravotní volno - sick days (tři dny za rok), výhodné stravování v závodní jídelně IKEM, částečně hrazené ubytování v blízkosti pracoviště - Ubytovna IKEM, Ubytovna Emmy, možnost využití specializované zdravotnické péče IKEM, příspěvek na penzijní připojištění, podpora dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, výrazná sleva v lékárně IKEM a prodejně zdravotnických potřeb, možnost rekreace ve vlastních zařízeních IKEM.  V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na helena.cerna@ikem.cz


  Více informací
   
Další  

Vyhledávání

Smazat filtr  

Jak inzerovat

Vše, co potřebujete vědět pro zadání personální inzerce do časopisu moderního ošetřovatelství FLORENCE nebo na web www.florence.cz najdete v mediakitu personální inzerce.

Svou personální inzerci můžete posílat také e-mailem:

radkova.inzerce@ambitmedia.cz