Kariéra

 
 • VŠEOBECNÉ SESTRY, SANITÁRKY/SANITÁŘI – NEMOCNICE RUDOLFA A STEFANIE BENEŠOV


  Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov hledá všeobecné sestry a sanitárky/sanitáře na nově otevíranou lůžkovou část následné rehabilitační péče při rehabilitačním oddělení.  Plánovaný nástup listopad 2017.  Nabízíme: adekvátní finanční ohodnocení s možností růstu na základě získané praxe, podporu vzdělávání, firemní benefity – stravování, firemní jesle, příspěvek na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, 2 Sick Days, péče o tělo (zvýhodněná cena pedikúry, masáží, kosmetiky, apod.), pro sestry náborový příspěvek, příspěvek na bydlení po dobu 2 let při plném pracovním úvazku, možnost zajištění ubytování v místě pracoviště rovněž s příspěvkem na bydlení.  Kontakt: e-mail: pam@hospital-bn.cz, tel.: 317 756 554.


  Více informací
   
 • ZDRAVOTNÍ SESTRA, SANITÁŘ/SANITÁŘKA, OŠETŘOVATELKA – DOMOV SV. KARLA BOROMEJSKÉHO


  Domov sv. Karla Boromejského hledá registrovanou zdravotní sestru, sanitáře/sanitářku a ošetřovatelku.  Finanční ohodnocení je srovnatelné s tarify ve státním sektoru. Co je u nás navíc, je pěkné prostředí, možnost ubytování pro ženy, přátelský a dobrý kolektiv, spokojení pacienti.  Životopis zasílejte na e-mail: konsolata@domovrepy.cz


  Více informací
   
 • NÁMĚSTEK/NÁMĚSTKYNĚ PRO OŠETŘOVATELSKOU PÉČI – NEMOCNICE BOSKOVICE S. R. O.


  Jednatel Nemocnice Boskovice s. r. o. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice náměstek/náměstkyně pro ošetřovatelskou péči.  Kvalifikační předpoklady: VŠ (popř. SŠ) vzdělání zdravotnického směru, odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, minimální praxe ve zdravotnictví 10 let (praxe ve vedoucí funkci výhodou).  Požadavky: velmi dobré organizační, komunikační, řídící a manažerské schopnosti, zkušenost s řízením kvality práce, základní znalost legislativy ve zdravotnictví a orientace v ekonomice zdravotnictví, samostatnost a vysoké pracovní nasazení.  K písemné přihlášce je třeba doložit: strukturovaný  profesní životopis vč. motivačního dopisu, ověřené kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání a o získání odborné způsobilosti k výkonu povolání dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění, potvrzení zdravotní způsobilosti dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění, výpis z trestního rejstříku ne starší 90 dnů, prohlášení o souhlasu s použitím osobních údajů uchazeče podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, v rámci tohoto výběrového řízení.  Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, možnost dalšího vzdělávání, práci v akreditovaném zdravotnickém zařízení, dovolenou 5 týdnů + 3 dny placeného zdravotního volna, kvalitní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, možnost ubytování ve vlastní ubytovně.  Předpokládaný nástup do funkce: dle dohody.  Písemné přihlášky, včetně telefonního spojení a s požadovanými doklady je třeba zaslat obálkou s označením „Výběrové řízení – NOŠP, neotvírat “ nejpozději do 15. 08. 2017  na adresu Nemocnie Boskovice s.r.o., Ing. Jana Hauková, vedoucí personálního odd., Otakara Kubína 179, 680 01 Boskovice, tel.: 516 491 121, e-mail: jana.haukova@nembce.cz     Jednatel Nemocnice Boskovice s.r.o. si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit, případně nevybrat žádného uchazeče.         


  Více informací
   
 • VRCHNÍ SESTRA – ZDRAVOTNICKÁ ZÁCHRANNÁ SLUŽBA STŘEDOČ. KRAJE


  Ředitel Zdravotnické Záchranné Služby Středočeského kraje, Vančurova 1544, 272 01 Kladno vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce vrchní sestra okresního střediska ZZS v Kolíně.  Požadavky: ukončené vzdělání alespoň na vyšší odborné zdravotnické škole pro činnost na úseku neodkladné péče, ARIP a akutního příjmu, výhodou praxe při řízení kolektivu zdravotnických pracovníků, znalosti právních předpisů a standardů ošetřovatelské péče souvisejících se zdravotnickou záchrannou službou, registrace pro práci bez odborného dohledu podle z. č. 96/2004 Sb., organizační, komunikační a řídící schopnosti, morální a občanská bezúhonnost, předložení koncepce pro rozvoj PNP v oboru ošetřovatelské péče okresního střediska ZZS (max. 2 stránky).  Požadované doklady k přihlášce: strukturovaný životopis s přehledem dosavadní odborné praxe, ověřená fotokopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání + osvědčení o registraci (bez odborného dohledu), výpis z rejstříku trestů, ne starší 3 měsíce, souhlas se zpracováním osobních údajů.  Písemné přihlášky (ne e-mailem) přijímá do 28. 7. 2017 zaměstnanecké oddělení ZZS SČK na výše uvedené adrese.


  Více informací
   
 • FYZIOTERAPEUTI/ERGOTERAPEUTI – AQUAKLIM, S.R.O., SANATORIA KLIMKOVICE


  AquaKlim, s.r.o., Sanatoria Klimkovice (v blízkosti Ostravy) přijme fyzioterapeuty/ergoterapeuty s možností vycestovat do zahraničí.  Požadujeme: středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání obor fyzioterapeut/ergoterapeut, částečnou znalost angl. jazyka, odborná způsobilost podle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění, morální a občanská bezúhonnost, samostatnost, spolehlivost a aktivní přístup, schopnost týmové spolupráce.  Nabízíme: zázemí velké a stabilní společnosti, nástupní mzdu absolventa od 20 300 Kč, mzda registrovaného fyzioterapeuta s praxí dle interního kariérního řádu do výše 43 000 Kč, podporu odborného růstu a dalšího vzdělávání, roční odměny (třináctá mzda), příspěvek na penzijní pojištění a příspěvek na stravování, možnost ubytování, následně možnost přidělení bytu.  Po zapracování v Sanatoriích Klimkovice možnost vycestovat do zemí arabského poloostrova s pracovním kontraktem na dobu 3, 12 nebo 24 měsíců. Díky této příležitosti načerpáte mnoho profesních zkušeností. Výše měsíční mzdy se pohybuje okolo 3 350 – 4 000 USD s dalšími benefity navíc. Ve volném čase budete mít prostor na cestování a poznávání.  Nástup možný ihned nebo podle dohody.  Žádosti o zaměstnání s profesním životopisem zasílejte na e-mail: kariera@sanklim.cz, tel.: 556 422 122.


  Více informací
   
 • FYZIOTERAPEUT/KA – ZDRAVOTNICKÉ ZAŘÍZENÍ NA PRAZE 4


  Zdravotnické zařízení na Praze 4 nabízí uvolněné pracovní místo fyzioterapeutky/fyzioterapeuta, odbornost 902.  Nabízíme: flexibilní pracovní dobu, možnost nástupu i na zkrácený pracovní úvazek, vhodné i pro matky s malými dětmi.  Nástup možný od 1. 9. 2017.  Kontakt: e-mail: jaroslava.ondrakova@cabrnoch.cz   


  Více informací
   
 • VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA – LŮŽKOVÉ ODDĚLENÍ – AESTHEVITA, PLASTICKÁ CHIRURGIE


  Aesthevita – Plastická chirurgie – Praha hledá zdravotní sestru na HPP – DPP.  Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, odbornou a zdravotní způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu podmínkou, uživatelskou znalost práce s PC, aktivní přístup k práci a zodpovědnost, flexibilitu, schopnost pracovat samostatně i v týmu, morální a občanskou bezúhonnost (čistý trestní rejstřík), znalosti jazyků NJ/AJ na komunikativní úrovni.  Nabízíme: pravidelnou pracovní dobu, příjemné pracovní prostředí, dobré platové podmínky.  Nástup možný dle dohody.  V případě zájmu o nabízenou pozici nám, prosím, zašlete Váš strukturovaný profesní životopis s fotkou v ČJ na níže uvedený e-mail. Další informace sdělíme při pohovoru.  E-mail: cervenak@aesthevita.com, tel.: + 420 728 220 837.   


  Více informací
   
 • FYZIOTERAPEUT/KA – ZDRAVOTNICKÉ ZAŘÍZENÍ NA PRAZE 4


  Zdravotnické zařízení na Praze 4 nabízí uvolněné pracovní místo fyzioterapeutky/fyzioterapeuta, odbornost 902.  Nabízíme: flexibilní pracovní dobu, možnost nástupu i na zkrácený pracovní úvazek, vhodné i pro matky s malými dětmi.  Nástup možný od 1. 9. 2017.  Kontakt: e-mail: jaroslava.ondrakova@cabrnoch.cz


  Více informací
   
 • VŠEOBECNÉ SESTRY a ZDRAVOTNIČTÍ ASISTENTI – REHABILITAČNÍ KLINIKA MALVAZINKY


  Chcete se stát součástí našeho týmu, který se vzájemně podporuje a táhne za jeden provaz?  Oceníte rodinnou atmosféru, vstřícný přístup a prostor pro seberealizaci?  Pak pošlete životopis na e-mail: personalni.rkm@mediterra.cz  Rehabilitační klinika Malvazinky přijímá všeobecné sestry a zdravotnické asistenty na lůžková oddělení.  Nabízíme: náborový příspěvek až do 40.000 Kč pro vybrané pozice, mlžnost ubytování, smlouvu na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, lokalitu v centru Prahy.  Pro více informací volejte 251 116 656.   


  Více informací
   
 • VRCHNÍ SESTRA UROLOGICKÉHO ODDĚLENÍ – OBLASTNÍ NEMOCNICE PŘÍBRAM, A.S.,


  Oblastní nemocnice Příbram, a.s., se sídlem Příbram I, Gen. R. Tesaříka 80  vyhlašuje výběrové řízení na obsazení vedoucí pozice vrchní sestra urologického oddělení.  Požadavky: platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odb. dohledu v oboru všeobecná sestra, nejméně 5 let praxe ve zdravotnictví, organizační, komunikační a řídící  schopnosti, zdravotní způsobilost a bezúhonnost, VŠ vzdělání a praxe v oboru výhodou.  Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, motivující mzdové podmínky, zaměstnanecké benefity.  Uzávěrka přihlášek: 9. 6. 2017.  Více informací na www.nemocnicepribram.cz v sekci Kariéra.   


  Více informací
   
Další  

Vyhledávání

Smazat filtr  

Jak inzerovat

Vše, co potřebujete vědět pro zadání personální inzerce do časopisu moderního ošetřovatelství FLORENCE nebo na web www.florence.cz najdete v mediakitu personální inzerce.

Svou personální inzerci můžete posílat také e-mailem:

radkova.inzerce@ambitmedia.cz