Kariéra

  • RADIOLOGICKÝ ASISTENT – NEMOCNICE JABLONEC NAD NISOU, P. O.

    Nemocnice Jablonec nad Nisou, p. o., přijme radiologického asistenta.

    Požadujeme:

    - odborná způsobilost, praxe není podmínkou (absolvent).

    Nabízíme:

    - špičkové pracoviště (nadstandardně technicky zajištěné, vysoká personální úroveň, perfektní edukační přístup, široké spektrum výkonů)

    - profesionální přístup a kvalitní pracovní prostředí (profesionální mezioborová spolupráce)

    - spolupráci mladého a přátelského kolektivu

    - výrazně nadstandardní platové ohodnocení

    - podporu dalšího prohlubování a vzdělávání

    - v případě závazku vůči současnému zaměstnavateli nemocnice automaticky převezmeme 100% závazku

    - zaměstnanecké benefity (3 sick days, 6 týdnů řádné dovolené, 7 500 Kč/rok na rekreaci, penzijní/životní připojištění, kulturní a sportovní akce, vzdělávání, odměny za pracovní/životní výročí, výhodný tarif volání + 5 dalších osob (rodina, přátele), možnost specializačního vzdělávání v rámci pracovní doby, závodní stravování vč. příspěvku zaměstnavatele,…)

    - nástup možný ihned, popřípadě dle dohody

    Bližší informace podá vedoucí radiologický asistent Bc. Filip Rasocha, DiS., tel.: 483 345 851, e-mail: filip.rasocha@nemjbc.cz, případně kontaktujte personální oddělení, e-mail: pavel.kures@nemjbc.cz

    Více informací

  • VŠEOBECNÉ A PRAKTICKÉ SESTRY – REHABILITAČNÍ KLINIKA MALVAZINKY

    Pojďte pracovat tam, kde to dává smysl #davamitosmysl

    Jsme moderní zdravotnické zařízení v širším centru Prahy a do svého přátelského týmu hledáme všeobecné a praktické sestry.

    Nabízíme: mzdu 25 – 40 000 Kč plus příplatky za směny, smlouvu na dobu neurčitou, individuální plánování služeb, příspěvky na vzdělávání až do výše 100%, 5 týdnu dovolené, 80% slevu na wellness (50% slevu pro rodinu), kvalitní zázemí pro zamestnance, kartu MultiSport a další benefity.

    Volejte tel.: +420 251 116 653 nebo pište na e-mail: personalni.rkm@mediterra.cz

  • PORODNÍ ASISTENTKA – PROFIGYN, S.R.O.

    Moderní gynekologicko-porodnická privátní praxe v centru Prahy by ráda rozšířila svůj pracovní tým o empatickou porodní asistentku, možno i na částečný pracovní úvazek.

    Aktivní znalost alespoň jednoho světového jazyka je výhodou.

    Rozsah pracovního úvazku a finanční ohodnocení je k osobnímu jednání.

    Svoji nabídku s životopisem zašlete prosím na e-mail: ProfiGyn@email.cz

  • ŠKOLNÍ SESTRA (SCHOOL NURSE) - PARK LANE INTERNATIONAL SCHOOL

    Park Lane International School nabízí pracovní příležitost v oblasti zdravotní péče.

    Hledáme aktivní a komunikativní uchazeče s maturitní znalostí anglického jazyka (úroveň B1).

    Náplň práce: ošetřování a řešení úrazů během výuky, zdravotnický dohled při sportovních kláních, doprovod žáků/ pedagogů a ostatních anglicky mluvících kolegů na vyšetření/ urgentní ošetření v nemocnici, administrace léků a podávání chronické medikace žákům, vedení zdravotnické dokumentace.

    Požadujeme: vzdělání SŠ/VŠ s maturitou, obor sestra pro intenzivní péči/ všeobecná/ dětská sestra, základy PC (Excel, Word, emailová komunikace), organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědný přístup.

    Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení, práci v mezinárodním prostředí, zodpovědnou, různorodou a motivující práci v mladém kolektivu.

    Benefity: proplacené veškeré volné školní prázdniny (cca 13 týdnů ročně), firemní stravování (obědy).

    Máte-li zájem o tuto pracovní pozici, a jste přesvědčení, že jste tím správným kandidátem pro tuto práci, zašlete nám prosím svůj aktuální strukturovaný životopis spolu s krátkým průvodním dopisem na e-mail: recruit@parklane-is.com

  • SOCIÁLNÍ PRACOVNICE - DOMOV SV. KARLA BOROMEJSKÉHO

    Domov sv. Karla Boromejského hledá sociální pracovnici (VOŠ, VŠ).

    Pěkné prostředí, možnost ubytování pro ženy, přátelský a dobrý kolektiv, spokojení pacienti.

    Více na www.domovrepy.cz

    Životopis zasílejte prosím na: konsolata@domovrepy.cz

  • STANIČNÍ SESTRA ODDĚLENÍ LDN – POLIČSKÁ NEMOCNICE, S.R.O.

    Poličská nemocnice, s.r.o. přijme všeobecnou sestru na pozici: Staniční sestra oddělení LDN.

    Požadujeme: odbornou způsobilost, praxi na lůžkových odděleních, spolehlivost, pracovitost, pozitivní a vstřícný přístup k pacientům.

    Nabízíme: příjemný kolektiv, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, další vzdělávání.

    Nástup dle dohody.

    Kontakt: Andrea Křivková, hlavní sestra, Eimova 294, 572 01 Polička, tel.: 461 722 700, kl.: 131, mob.: 777 748 672, e-mail: sestra.nempol@tiscali.cz

  • VŠEOBECNÁ SESTRA PRO JEDNOTKU INTENZIVNÍ HEMATOLOGICKÉ PÉČE – ÚHKT V PRAZE

    Ústav hematologie a krevní transfuze přijme všeobecnou sestru pro Jednotku intenzivní hematologické péče a transplantační jednotku Klinického úseku.

    Kvalifikační předpoklady: SZŠ s praxí, VZŠ nebo VŠ (absolvování Bc. nebo Mgr. studia ošetřovatelského směru), SV intenzivní péče (ARIP) výhodou, komunikační dovednosti, profesionalita, vstřícnost, zodpovědnost, občanská a morální bezúhonnost.

    Nabízíme: úvazek 1,0, nepřetržitý provoz, vysoce odbornou a zajímavou práci, zázemí špičkového pracoviště s mezinárodním certifikátem kvality péče, moderní pracovní prostředí, příjemný kolektiv, odpovídající platové ohodnocení, možnost dalšího vzdělávání a další zaměstnanecké benefity.

    Kontakt: náměstkyně Úseku pro ošetřovatelskou péči Mgr. L. Vylitová, DiS., tel.: 221 977 419, e-mail: lucie.vylitova@uhkt.cz

  • VŠEOBECNÁ SESTRA – ÚSTAV HEMATOLOGIE A KREVNÍ TRANSFUZE V PRAZE

    Ústav hematologie a krevní transfuze v Praze přijme všeobecnou sestru pro Aferetické oddělení. Pracoviště se zabývá dárcovskými a terapeutickými přístrojovými výkony pomocí separátorů krevních složek.

    Kvalifikační předpoklady: SZŠ s praxí, VZŠ nebo VŠ (absolvování Bc. nebo Mgr. studia ošetřovatelského směru), praxe v oboru výhodou, komunikační dovednosti, profesionalita, vstřícnost, zodpovědnost, občanská a morální bezúhonnost..

    Nabízíme: úvazek 1,0, jednosměnný provoz, vysoce odbornou a zajímavou práci, zázemí špičkového pracoviště s mezinárodním certifikátem kvality péče, moderní pracovní prostředí, příjemný kolektiv, odpovídající platové ohodnocení, možnost dalšího vzdělávání a další zaměstnanecké benefity.

    V případě zájmu kontaktujte Mgr. Lucii Vylitovou, e-mail: lucie.vylitova@uhkt.cz

  • VŠEOBECNÁ/PRAKTICKÁ SESTRA – MEDICINA CENTRUM S. R. O. – NZZ V PRAZE 2

    Medicina Centrum s. r. o. – NZZ v Praze 2 poskytující péči v oboru všeobecné praktické lékařství, přijme všeobecnou či praktickou sestru na HPP.

    Požadujeme: odbornou způsobilost pro výkon povolání, uvítáme i absolventa bez praxe.

    Nabízíme: perspektivní a stabilní zaměstnání v malém přátelském kolektivu, balíček zaměstnaneckých výhod, nástup možný ihned.

    Kontakt: balicharova@medicina-centrum.cz

  • VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA – ORDINACE JACH-TA, s.r.o.

    Do ordinace praktického lékaře (www.jach-ta.cz) hledáme všeobecnou zdravotní sestru na 0.8-1.0 úvazek (dle dohody).

    Ordinace se nachází v areálu ÚJV Řež a. s. v Řeži u Prahy a též poskytuje pracovně-lékařské služby. Dostupná je z Prahy vlakem (18 min z Podbaby) či autobusem z Kobylis.

    Nástup nejlépe k 1. 6. 2018.

    Požadujeme: práce s PC, částečná znalost angličtiny výhodou.

    V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte na telefonu: 602 359 092 či na e-mailu: ordinace@jach-ta.cz

Další

Vyhledávání

Smazat filtr

Jak inzerovat

Vše, co potřebujete vědět pro zadání personální inzerce do časopisu moderního ošetřovatelství FLORENCE nebo na web www.florence.cz najdete v mediakitu personální inzerce.

Svou personální inzerci můžete posílat také e-mailem:

radkova.inzerce@ambitmedia.cz