Novinky našich partnerů

 • Zdraví z hlubin přírody - Vincentka - pomáhá i proti podzimním virózám.

 • Den zdraví se STOBEM se pomalu blíží

  Vybíráte si kvalitní potraviny, rádi byste ochutnali nové produkty na trhu a k tomu se i něco nového dozvěděli?Nebo se již dlouho chystáte změnit svůj dosavadní životní styl,chcete žít zdravěji, nebo byste si přáli zhubnout, ale chybí vám odhodlání a nevíte kde začít? Přijďte 22.října 2017 na Den zdraví!

 • Co máte vědět o zdravotní péči před cestou na dovolenou

  Desítky tisíc českých turistů musí každý rok vyhledat zdravotní péči v cizině, stovky z nich skončí v nemocnici. Jaká práva máme v souvislosti s poskytováním zdravotní péče v nemocnici?

 • Přispějte ke zlepšení péče o dekubity

  Kvalitní preventivní péče v oblasti dekubitů zahrnuje také správnou výživu. Na portále www.dekubity.eu byla spuštěna elektronická anketa pro sledování výživy a hydratace u pacientů/klientů s rizikem vzniku dekubitů či již vzniklým dekubitem.

 • Chcete zhubnout? STOB pro vás připravil jarní kurzy hubnutí

  Potřebujete jarní povzbuzení k zvládání nadbytečných kilogramů? Nemáte vůbec vůli a jste věčný recidivista? Pak jsou právě pro vás určeny jarní kurzy STOBu. Při hubnutí nestačí řešit jen samotnou konzumaci jídla, ale je také třeba zabývat se okolnostmi, které k příjmu "jídla navíc" oproti plánu vedou - od vůně jídla až po řešení stresu.

 • FNKV pořádá den otevřených dveří

  Fakultní nemocnice Královské Vinohrady pořádá dne 30. března 2017 Den otevřených dveří. 

 • Cena Nadace Vodafone Rafael: 200 000 korun pro neziskovku

  Dne 5. prosince 2016 byl vyhlášen již třetí ročník Ceny Nadace Vodafone Rafael, která oceňuje neziskové organizace, které příkladně využívají informační a komunikační technologie ke zlepšení kvality života lidí se zdravotním postižením. S Cenou je spojená finanční odměna 200 000 korun. Současně byla vyhlášena literární soutěž Internet a můj hendikep. Obě ocenění budou vyhlášena na již 17. ročníku konference INSPO o informačních a komunikačních technologiích pro osoby se specifickými potřebami. Ta se uskuteční 25. března 2017 v Kongresovém centru Praha.

 • GaudiaPro zve na ochutnávku psychoterapeutického výcviku

  GaudiaPro vás zve na ochutnávku certifikovaného psychoterapeutického výcviku

  Psychoterapie v postmoderně

  Přijďte zjistit, jestli by byl vhodný právě pro vás. Ochutnávky za 360 Kč.

 • Otevřený dopis POUZP poslancům ČR

  Vážená paní poslankyně, vážený pane poslanče,

 • Onkologické sestry se sejdou v Brně

  Druhý ročník dvoudenní multioborové konference pro sestry z onkologických pracovišť a nejen pro ně ONKO 2016 se uskuteční ve dnech 25. až 26. listopadu 2016 v Hotelu AVANTI v Brně.

Další