Zpět na přehled aktualit

Novinky našich partnerů

Chcete zhubnout? STOB pro vás připravil jarní kurzy hubnutí

Datum: 1. 3. 2017
Chcete zhubnout? STOB pro vás připravil jarní kurzy hubnutí

Potřebujete jarní povzbuzení k zvládání nadbytečných kilogramů? Nemáte vůbec vůli a jste věčný recidivista? Pak jsou právě pro vás určeny jarní kurzy STOBu. Při hubnutí nestačí řešit jen samotnou konzumaci jídla, ale je také třeba zabývat se okolnostmi, které k příjmu "jídla navíc" oproti plánu vedou - od vůně jídla až po řešení stresu.

Je důležité zabývat se nejen tím, co jíte, ale i proč jíte a jak. Klasické kurzy vedené psychology jsou obohaceny o nové přístupy jako je všímavost (mindfulness) a neuroligvistické programování (jak vytvářet nové strategie ke zvládání kil navíc). Kurzy se konají od 17 nebo od 18 hodin v ZŠ Plamínkové u metra C Pankrác v Praze a zkrácený kurz pro uspěchané v ZŠ Sázavská u metra A nám. Míru.

Přihlášky naleznete zde a informace též na telefonu 776 871 322.

Vybrat si můžete hned z několika kurzů:


Kurz zdravého hubnutí s důrazem na posílení vůle:

Při hubnutí nestačí řešit jen samotnou konzumaci jídla, ale je také potřeba zabývat se okolnostmi, které k příjmu konkrétních potravin vedou. Tento kurz pod vedením Mgr. Petry Mocové se bude konat od 4. 4. 2017 do 6. 6. 2017 vždy v úterý od 17.00 do 20.00 hodin v ZŠ Plamínkové na Praze 4 u metra C Pankrác. Čeká vás vždy hodina pohybu přiměřená vašemu věku, kondici i kilům navíc a dále osvědčená metodika skupinového hubnutí, kde se cvičí i vůle tak, aby váhové úbytky byly trvalé. Kurz je obohacen i o nový přístup neurolingvistického programování.

Přihlášku najdete zde.


Víte, že je důležité nejen, co jíte, ale i proč jíte?

Proč hltáme jídlo jako o závod, když jídlo milujeme a měli bychom si ho spíše užívat? Proč někteří nedokážou jíst, aniž by jídlo nespojovali s jinou činností? Pokud jste chronickými dietáři a chcete se dozvědět více o novém přístupu k hubnutí (mindfulness - všímavost), zúčastněte se kurzu o tom, jak mysl ovlivňuje naše chování. Kurz se nebude zabývat tolik výživou, ale spíše tím , proč jíte a jak jíte jídlo navíc oproti plánu. Kurz se bude konat od 20. 4. 2017 do 8. 6. 2017 od 18.00 do 21.00 hodin v ZŠ Plamínkové na Praze 4 u metra C Pankrác.

Přihlášku najdete zde.


Kurz pro uspěchané

Tento kurz kombinuje osobní účast (6 lekcí) a využití internetových programů STOBu. Kurz zahajuje 22. března 2017 v ZŠ Sázavská u metra A nám. Míru a koná se od 17.00 do 20.00 hodin, případně bez pohybu od 18.00 do 20.00 hodin.

Přihlášku najdete zde.

tz

 
  • tisk
  • předplatit si