Zpět na přehled aktualit

Novinky našich partnerů

Den zdraví se STOBEM se pomalu blíží

Datum: 22. 8. 2017
Den zdraví se STOBEM se pomalu blíží

Vybíráte si kvalitní potraviny, rádi byste ochutnali nové produkty na trhu a k tomu se i něco nového dozvěděli?Nebo se již dlouho chystáte změnit svůj dosavadní životní styl,chcete žít zdravěji, nebo byste si přáli zhubnout, ale chybí vám odhodlání a nevíte kde začít? Přijďte 22.října 2017 na Den zdraví!

Společnost STOB se dlouhodobě zaměřuje na hubnutí cestou bez diet a striktních omezení, a proto jsme pro vás sestavilina chystaném Dni zdraví program, během něhož budete moci ochutnat zdravé novinky na trhu a seznámit se s produkty, které Vám usnadní cestu za lepší kondicí. Celým dnem Vás bude provázet pestrá nabídkapohybových aktivit, odborného poradenství v různých odvětvích týkajících se zdraví, ochutnávky zdravých potravin a výstava nových produktů, které jsme pro Vás vybrali, a které budete mít možnost si hned na místě zakoupit. Čekají vás ale také diskuse s odborníky, soutěže a tombola s atraktivními cenami, které vám cestu za zdravým životním stylem usnadní.

Na dni zdraví si jako každý rok můžete nechat spočítat svůj index zdraví, sledovat, jak jste se ve svém snažení posunuli v uplynulém roce nebo odstartovat novou životní etapu. Svůj celkový index zdraví si jednoduše vypočítáte na základě odborných měření, která budete mít k dispozici, jako je například měření složení těla čiměření glykémie. Pokud s výsledky nebudete spokojeni, přímo na místě vám budou k dispozici odborníci nejen z řad STOBu.Budete mít možnost diskutovat se zakladatelkou STOBu PhDr. Ivou Málkovou a odborníky na obezitu a výživu, zjistit více informací o Kurzech zdravého hubnutíSTOBuči o možnostech Individuální terapie obezity.Seznámíme vás samozřejmě i s populárním internetovým programem Sebekoučink, který v současné době prochází mnohými změnami, aby co nejlépe sloužil právě vám.

Pokud již svou váhu řešíte nebo jste s ní spokojeni, můžete si využít služeb poraden pro měření zraku či glykémie, vyzkoušet si samovyšetření prsu nebo se zdarma poradit v centru pro závislé na tabáku.

Den zdraví plný pohybu

Na Dni zdraví se můžete těšit na lekce cvičení pod vedením lektorek STOBu. Zapojit se budou moci úplní začátečníci i pokročilí.Čeká na vás cvičení jako je doubleaerobic, Port de Bras, řecké tance s Marthou Elefteriadu, Nia, tai-či nebo cvičení s fitbally. Budete mít možnost vyzkoušet si i NordicWalking, neboli chůzi s trekovými holemi. Tato oblíbená sportovní aktivita je vhodná pro zdatné sportovce i pro ty, kdo s pohybem teprve začínají, a to všech věkových kategorií.

Na všechny tance chtivé čeká originální taneční hodina Movie Dance. Milujete hudbu z filmů a pohádek? Pak je Moviedance něco pro vás! Budete mít možnost zatančit si na písně z takových filmových hitů jako je Mamma Mia, Hříšný tanec, Pomáda, S tebou mě baví svět, Tři Oříšky pro Popelku nebo Dívka na koštěti. Jednoduché taneční choreografie jsou připraveny tak, aby je zvládl úplně každý. Nejen, že spálíte přebytečné kalorie, ale zároveň si zazpíváte a zavzpomínáte na hity, které dodnes baví všechny věkové kategorie.A pro ty z vás, kteří si mezi sportovními aktivitami přeci jen nevyberou, máme připravenou jógu smíchu jako formu cvičení pro odbourávání stresu, jelikož zdraví je, jak je známo, z velké části ovlivněno stavem mysli.

Přijďte se seznámit s novinkami ze světa potravin

Celým dnem Vás bude provázetprodejní výstava zahrnující ochutnávky a stánky s potravinami a pomůckami pro podporu zdravého životního stylu. Vybrali jsme pro Vás produkty padesáti různých vystavovatelů, které považujeme za kvalitní a mohou být rozhodně součástí zdravého a pestrého jídelníčku.

Mimo jiné budete moci ochutnat nové produkty mezi cereáliemiod společnosti Nestlé,která se snaží o neustálé zlepšování svých produktů tak, aby co nejvíce vyhovovaly zásadám zdravého stravování a snižování množství jednoduchých cukrů ve svých výrobcích. Vyzkoušet si budete moci irůzné druhy mléčných výrobků, jako jsou lehké řecké jogurty a SKYRMilkonebo nízkokalorické Cottage sýry Megglea dozvíte se i tipy na zajímavé recepty. Bonduelle si pro vás nachystal představení revolučního způsobu konzervace zeleniny, která je vařená v páře, a díky tomu si zachovává naprosto čerstvou chuť a vůni. Ochutnat budete moci iovocné tyčinkyDr.LightFruit, které obsahují více než 85 % ovoce a mnoho dalších zajímavých výrobků.V neposlední řadě se můžete těšit na ochutnávku různých druhů pečiva vhodných při redukci hmotnosti od společnostiPENAM. Jedinečná receptura jejich Večerního chlebíku zajišťuje vyšší podíl bílkovin, než je tomu u běžného pečiva.

Těšit se můžete na kvízy, tombolu i soutěže o ceny.

Celý rok probíhána stránkách www.stobklub.cz projekt Prožij rok zdravě, do něhož se zcela zdarma může zapojit každý, kdo se zajímá o své zdraví. Projekt pravidelně přináší svým účastníkům nové a zajímavé informace ze světa výživy a pohybu, a podněcuje k pozitivním změnám na cestě ke zdravému životnímu stylu. Kromě získávání nových znalostí a dovedností můžete v rámci projektu i soutěžit a vyhrát dárkový balíček potravin. Vyhlášení vítězů proběhne na Dni zdraví v neděli 22.10.2017 v ZŠ Rakovského na Praze 4.

Vstupné na Den zdraví 2017:          Dobrá nálada! 

Všichni, kteří se budou chtít zapojit do sportovního programu si přinesou ručník, sportovní obuv a oděv. Spojení do ZŠ Rakovského je možné tramvají č. 17 do stanice U Libušského potoka nebo autobusy – č. 139 a 150 ze stanice metra „C“ Kačerov, č. 190 ze stanice metra „B“ Smíchovské nádraží – do stanice Tylova čtvrť a odtud pěšky pět minut směrem do sídliště. Další informace o Dni zdraví získáte na www.stob.cz nebo na tel. čísle 776 871 322.

tz

 

Ilustrační foto, zdroj: STOB

 
  • tisk
  • předplatit si