Florence podporuje  
Zpět na přehled akcí

Kalendář akcí

Konference Pro zdraví ženy v Brně

Konference Pro zdraví ženy v Brně

Začátek akce: 24. 9. 2022
Místo konání: Brno, Impact HUB
Druh akce: konference
Web akce: http://prozdravizeny.cz

 

V Brně proběhne konference Pro zdraví ženy. Zaměří se na prevenci z pohledu duševního i fyzického zdraví

Po úspěšné březnové premiéře, která proběhla v Praze, se poslední zářijovou sobotu otevřou brány brněnského prostoru Impact HUB, aby přivítaly návštěvnice konference Pro zdraví ženy. Interaktivní akce má za sebou již několik úspěšných ročníků na Slovensku a organizátorky i do Brna nachystaly lákavý program. Celý sobotní den přinese zajímavé přednášky, diskuse i rozhovory s odborníky a prostor bude i na relax a kosmetické procedury. Zájemkyně se budou moci dozvědět více i o možnostech řešení zdravotních problémů pomocí homeopatie.

Celodenní konference je zaměřená na ženy mladšího a středního věku, odráží jejich životní styl a věnuje se zdravotním tématům, se kterými se řada žen v tomto věku potýká. V expo zóně najdou návštěvnice poradnu pro ženy s chronickým žilním onemocněním, Masarykův onkologický ústav se zde bude věnovat prevenci rakoviny prsu a dalším onkologických onemocnění u žen, a chybět nebude ani odborné poradenství v oblasti snižování nadváhy.

Bohatá bude také nabídka přednášejících, kteří se během dne dotknou hned několika zajímavých témat: „Péče o ústní dutinu“, „Žilní onemocnění“, „Menstruace nemusí bolet“ nebo „Žijte spokojený život díky kvalitním vztahům“.

„V České republice se konference Pro zdraví ženy bude konat podruhé. S akcí v Praze, která proběhla letos v březnu, jsme sklidili velký úspěch a věříme, že podobně nadšení budou i účastníci v Brně. Zároveň jsme rádi za podporu města, které nad konferencí udělilo záštitu,“ vysvětluje organizátorka konference Martina Novotná.


Homeopatie jako možnost řešení zdravotních problémů

Tématu „Jak pracovat se stresem“ se bude v rámci své přednášky věnovat předsedkyně Homeopatické lékařské asociace MUDr. Ilona Ludvíková, se kterou bude možné během dne téma individuálně konzultovat a dozvědět se více o možnostech, jak podpořit své zdraví pomocí homeopatické léčby. Na místě nebude chybět ani stánek BOIRON, na kterém bude k dispozici masérka pro všechny, kteří budou mít zájem o masáž krční páteře.

Prostory Impact HUBU budou rozděleny na tři zóny. V hlavní se budou konat přednášky a prezentace, v druhé aktivní zóně si budou moci ženy zacvičit jógu, vyzkoušet si cvičení při chronickém žilním onemocnění nebo moderní sebeobranu, a ve třetí tzv. expo zóně budou k dispozici informační stánky, na kterých budou probíhat kosmetické a omlazující procedury a konzultace s přednášejícími.

 

Akce proběhne v sobotu 24. 9. 2022 v Impact HUB Brno a po předchozí registraci je pro všechny účastníky zdarma. Více informací najdete na www.prozdravizeny.cz.

Kalendář

  Září 2022  
PO ÚT ST ČT SO NE
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2